ByteFEST 2017 - 13.10. až 15.10.2017

Registrace na ByteFEST 2017 byla spuštěna.
www.bytefest.org/registrace/
Poznámka: Registrace není povinná, slouží pro ostatní, aby věděli koho na akci potkají a co zajímavého kdo doveze.


Majitelé a sběratelé dnes skoro již historických počítačů se pravidelně scházejí na akci ByteFest, sdružující příznivce všech platforem bez rozdílu zaměření, národnosti, pohlaví či náboženství. Koná se vždy na podzim po celý jeden víkend, poslední roky v kulturním sále železniční stanice Praha Smíchov. Sobota se tradičně stala dnem otevřených dveří pro veřejnost a proto zájem o akci rok od roku stoupá. Nahoře v MENU naleznete odkazy na fotografie, články a i videozáběry z jednotlivých ročníků.

  Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) si zalouží velké poděkování za zapůjčení nejen stolů, ale i vlastních učeben, které tak slouží jako prostory k odkládání zavazadel, svršků a unavených účastníků.

Internet zajišťuje firma eHAMnet. Děkujeme.Výrobu bannerů, tisk vstupenek a projektory zajišťuje MarK. Díky.

Sledujte Novinky a nezapomeňte, že zde na webu máme i Diskuzi. Máte-li jakékoli připomínky, rádi si je přečteme a odpovíme. Tomsoft a spol.

           

         

Upozornění návštěvníkům webu

Tyto stránky jsou věnované nejen počítačové nostalgii, ale především tu jde o přátelství a legraci, o hraní i recesi. Samozřejmě, že největší prioritu na tomto poli má Bytefest, po něm však následuje Šlachova hlavně Amigácká  PrasePárty.

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Sharp MZ-100 FDD 720kb

Dobry den, snazim se ozivit svuj prvni stroj (Sharp MZ-100), ktery je vybaven dvema 3.5" FDD mechanikama, ale bohuzel jeste 720ky, ktere nejak nemaji radi soucasne HD diskety (asi kvuli formatovani na 1,44 masinkach). Premyslim tedy o vymene za 1,44 nebo koupi toho emulatoru pro usb disk. Problem je ale, ze si nejsem uplne jisty, jestli si tak stary stroj poradi s mechanikou s vetsi kapacitou a druha vec, ze ty mechaniky jsou pripojeny jen ksandou, neni na nich zadny mini molex konektor, tak nevim, jak bych je teda vlastne napajel? Dekuji moc za cenne rady.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sharp MZ-100 FDD 720kb

Ja bych doporucil vznest dotaz na www.oldcomp.cz

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sharp MZ-100 FDD 720kb

Každopádně nejvíce získáš na akci zde, čili bytefest.org. Přijeď, budeš vítán a určitě se najde někdo, kdo ti pomůže. Je to jednou za rok, čili "malá" dovolená. Já jsem tam v tom termínu od čtvrtka do pondělí ;-)
Tomsoft

Datum
Vložil
Titulek

filmek

Ten film, co běžel na plátně v neděli po půlnoci se jmenoval 8 bit generation: Commodore Wars, kdyby někdo chtěl vědět

Záznamy: 5 - 8 ze 177

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.