Majitelé a sběratelé dnes skoro již historických počítačů se pravidelně scházejí na akci ByteFest, sdružující příznivce všech platforem bez rozdílu zaměření, národnosti, pohlaví či náboženství. Koná se vždy na podzim po celý jeden víkend, poslední roky v kulturním sále železniční stanice Praha Smíchov. Sobota se tradičně stala dnem otevřených dveří pro veřejnost a proto zájem o akci rok od roku stoupá. Nahoře v MENU naleznete odkazy na fotografie, články a i videozáběry z jednotlivých ročníků.

  Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) si zalouží velké poděkování za zapůjčení nejen stolů, ale i vlastních učeben, které tak slouží jako prostory k odkládání zavazadel, svršků a unavených účastníků.

Internet zajišťuje firma eHAMnet. Děkujeme.Výrobu bannerů, tisk vstupenek a projektory zajišťuje MarK. Díky.

Sledujte Novinky a nezapomeňte, že zde na webu máme i Diskuzi. Máte-li jakékoli připomínky, rádi si je přečteme a odpovíme. Tomsoft a spol.

           

         

Upozornění návštěvníkům webu

Tyto stránky jsou věnované nejen počítačové nostalgii, ale především tu jde o přátelství a legraci, o hraní i recesi. Samozřejmě, že největší prioritu na tomto poli má Bytefest, po něm však následuje Šlachova hlavně Amigácká  PrasePárty.

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Sčítání na logáru

Omlouvám se, že si teď nevybavím, s kým jsem se bavil o logaritmickém pravítku (Faraon?), ale vyhrabal jsem knížku D. J. Panova logaritmické pravítko v praxi, český překlad z roku 1971, vydalo Státní zemědělské nakladatelství v sekci Živočišná výroba :-)
Takže sčítání na logáru zde:
http://www.imagehosting.cz/images/stnnalogar.jpg

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sčítání na logáru

Byl jsem to já a díky za obrázek :)

Datum
Vložil
Titulek

English info

English info je ještě pro rok 2015!

Datum
Vložil
Titulek

Re: English info

Opraveno, díky za info.

Záznamy: 5 - 8 ze 172

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.