Registrace na ByteFEST 2017 byla spuštěna.
www.bytefest.org/registrace/

Majitelé a sběratelé dnes skoro již historických počítačů se pravidelně scházejí na akci ByteFest, sdružující příznivce všech platforem bez rozdílu zaměření, národnosti, pohlaví či náboženství. Koná se vždy na podzim po celý jeden víkend, poslední roky v kulturním sále železniční stanice Praha Smíchov. Sobota se tradičně stala dnem otevřených dveří pro veřejnost a proto zájem o akci rok od roku stoupá. Nahoře v MENU naleznete odkazy na fotografie, články a i videozáběry z jednotlivých ročníků.

  Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) si zalouží velké poděkování za zapůjčení nejen stolů, ale i vlastních učeben, které tak slouží jako prostory k odkládání zavazadel, svršků a unavených účastníků.

Internet zajišťuje firma eHAMnet. Děkujeme.Výrobu bannerů, tisk vstupenek a projektory zajišťuje MarK. Díky.

Sledujte Novinky a nezapomeňte, že zde na webu máme i Diskuzi. Máte-li jakékoli připomínky, rádi si je přečteme a odpovíme. Tomsoft a spol.

           

         

Upozornění návštěvníkům webu

Tyto stránky jsou věnované nejen počítačové nostalgii, ale především tu jde o přátelství a legraci, o hraní i recesi. Samozřejmě, že největší prioritu na tomto poli má Bytefest, po něm však následuje Šlachova hlavně Amigácká  PrasePárty.

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Sharp

Ahoj Vlado, v seznamu platforem Ti chybi Sharp MZ-800 - na Bytefestu byva pravidelne.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Sharp

Určitě se toho najde víc, co tu chybí. Proto díky každému, kdo mi dá určitý podnět. Pokud víte o něčem, co tu má být a není, pošlete mi to spolu s linkem na webové stránky a se stručným komentářem, jako u ostatních platforem, na mou adresu. Díky, Tomsoft

Datum
Vložil
Titulek

Krátce úvodem

Jelikož nejsem webmaster, jsem odkázán na editor. Tento projekt mi doporučil kamarád Pavel (PAV) z RotaxMame. Myslím, že splňuje požadavky na jednoduché a dost přehledné stránky. A právě i tato možnost přispívat do Diskuze je velkým kladem.
Ano, chtěl bych znát názory lidí. Rád uvítám nejen dobré nápady a podněty, ale i slušnou kritiku.

Záznamy: 173 - 175 ze 175

<< 40 | 41 | 42 | 43 | 44

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.