ByteFEST 2017 - 13.10. až 15.10.2017

Registrace na ByteFEST 2017 byla spuštěna.
www.bytefest.org/registrace/
Poznámka: Registrace není povinná, slouží pro ostatní, aby věděli koho na akci potkají a co zajímavého kdo doveze.


Majitelé a sběratelé dnes skoro již historických počítačů se pravidelně scházejí na akci ByteFest, sdružující příznivce všech platforem bez rozdílu zaměření, národnosti, pohlaví či náboženství. Koná se vždy na podzim po celý jeden víkend, poslední roky v kulturním sále železniční stanice Praha Smíchov. Sobota se tradičně stala dnem otevřených dveří pro veřejnost a proto zájem o akci rok od roku stoupá. Nahoře v MENU naleznete odkazy na fotografie, články a i videozáběry z jednotlivých ročníků.

  Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) si zalouží velké poděkování za zapůjčení nejen stolů, ale i vlastních učeben, které tak slouží jako prostory k odkládání zavazadel, svršků a unavených účastníků.

Internet zajišťuje firma eHAMnet. Děkujeme.Výrobu bannerů, tisk vstupenek a projektory zajišťuje MarK. Díky.

Sledujte Novinky a nezapomeňte, že zde na webu máme i Diskuzi. Máte-li jakékoli připomínky, rádi si je přečteme a odpovíme. Tomsoft a spol.

           

         

Upozornění návštěvníkům webu

Tyto stránky jsou věnované nejen počítačové nostalgii, ale především tu jde o přátelství a legraci, o hraní i recesi. Samozřejmě, že největší prioritu na tomto poli má Bytefest, po něm však následuje Šlachova hlavně Amigácká  PrasePárty.

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fotky z ByteFestu 2009 na Facebooku

Nešlo by dát ty fotky raději někam, kde není vyžadována registrace k tomu, aby si je člověk mohl prohlédnout? Třeba na rajce.net nebo kamkoli na web.

Datum
Vložil
Titulek

ByteFest

Byl jsem na tomto (stále ještě probíhajícím) ByteFestu a byl (je) prima. Děkuji všem kdo přijeli, hlavně organizátorovi za pořádání. Díky TomSofte!

Datum
Vložil
Titulek

neoficialna stranka CPC

Neoficialna stranka zdrojov o CPC sa premiestnila na http://www.cepece.info/amstrad/

Datum
Vložil
Titulek

Re: neoficialna stranka CPC

Děkuji, opraveno

Záznamy: 169 - 172 ze 177

<< 41 | 42 | 43 | 44 | 45 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.