Majitelé a sběratelé dnes skoro již historických počítačů se pravidelně scházejí na akci ByteFest, sdružující příznivce všech platforem bez rozdílu zaměření, národnosti, pohlaví či náboženství. Koná se vždy na podzim po celý jeden víkend, poslední roky v kulturním sále železniční stanice Praha Smíchov. Sobota se tradičně stala dnem otevřených dveří pro veřejnost a proto zájem o akci rok od roku stoupá. Nahoře v MENU naleznete odkazy na fotografie, články a i videozáběry z jednotlivých ročníků.

  Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) si zalouží velké poděkování za zapůjčení nejen stolů, ale i vlastních učeben, které tak slouží jako prostory k odkládání zavazadel, svršků a unavených účastníků.

Internet zajišťuje firma eHAMnet. Děkujeme.Výrobu bannerů, tisk vstupenek a projektory zajišťuje MarK. Díky.

Sledujte Novinky a nezapomeňte, že zde na webu máme i Diskuzi. Máte-li jakékoli připomínky, rádi si je přečteme a odpovíme. Tomsoft a spol.

           

         

Upozornění návštěvníkům webu

Tyto stránky jsou věnované nejen počítačové nostalgii, ale především tu jde o přátelství a legraci, o hraní i recesi. Samozřejmě, že největší prioritu na tomto poli má Bytefest, po něm však následuje Šlachova hlavně Amigácká  PrasePárty.

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

Re: Neuspořádaná halda fotek

Bezva, díky! Tak jsem zjistil, že ty fotky jdou stáhnout všechny naráz přes ikonu nahoře. Ta Zonerama není špatný server na sdílení fotomateriálu.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Neuspořádaná halda fotek

Hlavně se to tam dá nasypat v plném rozlišení.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: Neuspořádaná halda fotek

To jo, ale ne kazdej si z toho chce hned tisknout plakaty - 750 MB je na 130 fotek docela hodne :)

Datum
Vložil
Titulek

kouření

taky si myslím, že kouřit se dá jednoduše chodit ven. Ta kuchyňka je vždycky na poblití.

Záznamy: 17 - 20 ze 172

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.