Registrace na ByteFEST 2017 byla spuštěna.
www.bytefest.org/registrace/

Majitelé a sběratelé dnes skoro již historických počítačů se pravidelně scházejí na akci ByteFest, sdružující příznivce všech platforem bez rozdílu zaměření, národnosti, pohlaví či náboženství. Koná se vždy na podzim po celý jeden víkend, poslední roky v kulturním sále železniční stanice Praha Smíchov. Sobota se tradičně stala dnem otevřených dveří pro veřejnost a proto zájem o akci rok od roku stoupá. Nahoře v MENU naleznete odkazy na fotografie, články a i videozáběry z jednotlivých ročníků.

  Dopravní vzdělávací institut a.s. (DVI) si zalouží velké poděkování za zapůjčení nejen stolů, ale i vlastních učeben, které tak slouží jako prostory k odkládání zavazadel, svršků a unavených účastníků.

Internet zajišťuje firma eHAMnet. Děkujeme.Výrobu bannerů, tisk vstupenek a projektory zajišťuje MarK. Díky.

Sledujte Novinky a nezapomeňte, že zde na webu máme i Diskuzi. Máte-li jakékoli připomínky, rádi si je přečteme a odpovíme. Tomsoft a spol.

           

         

Upozornění návštěvníkům webu

Tyto stránky jsou věnované nejen počítačové nostalgii, ale především tu jde o přátelství a legraci, o hraní i recesi. Samozřejmě, že největší prioritu na tomto poli má Bytefest, po něm však následuje Šlachova hlavně Amigácká  PrasePárty.

Diskuze

Datum
Vložil
Titulek

datum BF 2016

Ahoj, přimlouvám se za stejné datum jako loni. Týden na to (poslední víkend v září) pravděpodobně hraju s AY Riders v Berlíně na , takže bych nemohl.

Datum
Vložil
Titulek

3D printer v akci

https://www.youtube.com/watch?v=IBuZxu4yeBk

Datum
Vložil
Titulek

Re: 3D printer v akci

Díky, hezká hračka ... připomíná mi to začátky s Alfíkem :-)

Datum
Vložil
Titulek

BF2015

Palec nahoru.
Akce jako FIK dekuju.

Záznamy: 13 - 16 ze 175

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.